Logo Allianz

03.02 2017

 

Nowa oferta ubezpieczyciela to tańszy wariant ubezpieczenia oraz możliwość naprawy pojazdu w sieci współpracującej z zakładem w ramach „Warsztatu Partnerskiego”.

 

Krzysztof Wanatowicz, dyrektor zarządzający ds. Produktów Masowych w Allianz podkreśla, że oferta jest bardzo atrakcyjna nie tylko pod względem cenowym: „Chcemy, aby każdy sprzedawca mógł wyjść do klienta z elastyczną i atrakcyjną cenowo ofertą. Dzięki temu zwiększamy szanse na to, aby trafiać do klientów, którzy do tej pory nie mogli sobie pozwolić na zakup naszego AC. Z drugiej strony chcemy aby ci, którzy jeszcze nie przekonali się do naszej oferty, skorzystali z niej”.

 

Wariant „Warsztat Partnerski” – co to takiego?

 

Sieć liczy obecnie ponad 140 autoryzowanych stacji obsługi samochodów na terenie całego kraju, a rozmowy firmy z kolejnymi warsztatami dają nadzieję na rozbudowę sieci. Naprawiając pojazd w sieci partnerskiej ubezpieczyciela, klient ma zapewnione m.in. zgłoszenie oraz obsługę szkody za pośrednictwem platformy likwidacji szkód online, a warsztaty współpracujące z Allianz naprawiają pojazd w możliwie najkrótszym terminie. Z kolei klientom, którzy chcą naprawić pojazd w ASO z użyciem części oryginalnych Allianz proponuje wariant „Serwis”. Lista rekomendowanych przez Allianz warsztatów partnerskich jest dostępna na stronie ubezpieczyciela.

 

 

Źródło:www.allianz.pl