14.11 2017

Orange przygotowało dla swoich klientów możliwość skorzystania ze specjalnej oferty ubezpieczenia podróżnego za pomocą aplikacji BeforeYouGo. Specjalne kody rabatowe będą dostępne na platformie „Moje Okazje” zarówno z poziomu strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej „Mój Orange”. Za realizację świadczeń odpowiada Europ Assistance Polska.

 

Polisę można kupić za pośrednictwem strony internetowej beforeyougo.pl lub aplikacji mobilnej BeforeYouGo dostępnej na system Android i IOS.

 

Krzysztof Michałek ze spółki BeforeYouGo wyjasnia: „Aplikacja BeforeYouGo to najszybszy i najprostszy sposób, aby ubezpieczyć się na czas podróży zagranicznej.  Aplikacja jest prosta, intuicyjna i przejrzysta dla każdego użytkowania nawet takiego, który po raz pierwszy ma do czynienia z ubezpieczeniami podróżnymi. W ramach ubezpieczenia podróżnego BeforeYouGo turyści wybierający się w podróż zagraniczną mogą liczyć na pomoc w razie nagłego zachorowania, nieszczęśliwego wypadku, a także zgubienia bagażu”.

 

Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie polisami ubezpieczenia turystycznego

 

Urszula Szwarc, zastępca dyrektora Departamentu Sprzedaży w EAP dodaje: „ Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie polisami ubezpieczenia turystycznego. Przybywa też osób, które korzystają ze świadczeń assistance. Możliwość zakupu ubezpieczenia przez aplikację mobilną to nowoczesne rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno rynku, jak i klienta. Ponadto zaletą ubezpieczenia jest jego szeroki zakres, który gwarantuje pomoc w wielu nieprzewidzianych sytuacjach, które mają miejsce podczas wakacji, a także konkurencyjna cena”.

 

Polisę można kupić za pośrednictwem strony internetowej beforeyougo.pl lub aplikacji mobilnej BeforeYouGo dostępnej na system Android i IOS.

 

Źródło: www.gu.com.pl