12.07 2018

Alerty i ostrzeżenia przed burzami i gradobiciem coraz częściej są ogłaszane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Lato już od kilku lat charakteryzuje się zmienną aurą, która nie tylko powoduje wiele strat materialnych, ale może być również zagrożeniem życia. Właściciele samochodów mogą wykupić specjalny pakiet chroniący nasze auto przed nawałnicami, powodziami czy wichurami. 

 

Niebezpieczne zjawiska meteorologiczne

 

Synoptycy wydając „ostrzeżenie pierwszego stopnia” informują, że w najbliższym czasie Polskę nawiedzą „warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne.”

 

Smart Casco to rekompensata zniszczeń w aucie spowodowanych uszkodzeniami samochodu w wyniku różnych zdarzeń

 

Straty jakie mogą spowodować burze mogą być olbrzymie. Mogą zniszczyć nie tylko domy, ale również samochody (szczególnie te stojące pod drzewami). Alternatywą droższych polis typu AC jest ubezpieczenie Smart Casco. W LINK4 można wykupić specjalny pakiet. Smart Casco to rekompensata zniszczeń w aucie spowodowanych uszkodzeniami samochodu w wyniku pożaru, huraganu, gradu, powodzi, lawiny oraz innych sił przyrody, jak również szkody całkowitej pojazdu oraz kradzieży.

 

LINK4: „Każdy może wybrać interesujący go wariant, albo ubezpieczyć samochód kompleksowo, począwszy od żywiołów, przez kradzież, po szkodę całkowitą”

 

Patrycja Kotecka, dyrektor marketingu LINK4 podkreśla: „To bardzo ważne, zwłaszcza w sezonie, który trwa. Lato w Polsce jest piękne, ale niestety coraz bardziej nieprzewidywalne. Statystki pokazują, że w Polsce wciąż niewiele osób ubezpiecza swoje auta od tzw. nieszczęśliwych wypadków, a samo OC może nie wystarczyć, by móc domagać się od ubezpieczyciela wypłaty odszkodowania. (…) Każdy może wybrać interesujący go wariant, albo ubezpieczyć samochód kompleksowo, począwszy od żywiołów, przez kradzież, po szkodę całkowitą”.

 

Okres ochrony ubezpieczenia Smart Casco to rekompensata zniszczeń w aucie spowodowanych uszkodzeniami samochodu w wyniku pożaru, huraganu, gradu, powodzi, lawiny oraz innych sił przyrody, jak również szkody całkowitej pojazdu oraz kradzieży. W ubezpieczeniu Smart Casco nie stosujemy udziałów własnych oraz franszyzy integralnej.

 

SC warto mieć, ponieważ jest znacznie tańsze od standardowego AC, a jednak zapewnia Ci podstawowe zabezpieczenie na wypadek niespodziewanych zdarzeń. Ponadto w LINK4 dostajesz nie tylko ochronę ubezpieczeniową, ale również możliwość bezpośredniego kontaktu z nami o każdej porze dnia i nocy.

 

Wysokość ubezpieczenia zależy od wieku i wartości pojazdu

 

Powszechnie wiadomo, że im auto nowsze, tym droższe ubezpieczenie. Najkorzystniejsza i zarazem najtańsza oferta jest przygotowana dla właścicieli samochodów, których wartość nie przekracza 15 tysięcy złotych.

 

Źródło: www.link4.pl