11.10 2018

Od października kierowcy korzystający z darmowej aplikacji nawigacyjnej Waze, otrzymali dostęp do usług pomocy drogowych obsługiwanych przez Mondial Assistance. Przedsięwzięcie realizowane jest pod marką Allianz Assistance.

 

Aplikacja Waze to jedno z największych narzędzi nawigacyjnych informujących kierowców  o korkach i aktualnej sytuacji na drodze. Piotr Ruszowski, dyrektor sprzedaży i marketingu w Mondial Assistance jest przekonany, że usługi proponowane przez ubezpieczyciela będą praktycznym uzupełnieniem  aplikacji: „Jako firma świadcząca usługi pomocowe mamy ogromne doświadczenie w obsłudze klientów. Dlatego tak bardzo cieszy nas fakt, że do grona naszych partnerów dołączył Waze. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi będą świetnym uzupełnieniem możliwości, jakie daje aplikacja, a użytkownicy w razie sytuacji kryzysowej będą czuć się bezpiecznie dzięki naszej natychmiastowej pomocy”.

 

22 mln osób korzysta z Waze

 

Warto dodać, że Waze to jedna z największych społecznościowych aplikacji nawigacyjnych, której użytkownicy w czasie rzeczywistym informowani są o tym, co dzieje się na drodze – o stłuczkach, wypadkach, korkach.

 

Mondial Assistance da wsparcie w zorganizowaniu pomocy drogowej na terenie całej Polski

 

Od października użytkownicy aplikacji w prosty sposób mogą połączyć się z czynnym całą dobę Centrum Operacyjnym Mondial Assistance. W ten sposób uzyskają wsparcie w zorganizowaniu pomocy drogowej na terenie całej Polski „Aplikacja zbudowana jest w sposób bardzo intuicyjny. Kierowca nawet w sytuacji stresującej, jaką niewątpliwie jest awaria samochodu, dosłownie w kilka sekund jest w stanie uzyskać pomoc. Wystarczy kliknięcie przycisku „SOS” i kierowca uzyskuje wsparcie Centrum Operacyjnego. Klienci otrzymają pomoc niezależnie od tego, czy maja awarię, czy są uczestnikami kolizji”– podkreśla Piotr Ruszowski.

 

Źródło: www.waze.com.pl  www.gu.com.pl  ww.mondial-assistance.pl