05.11 2018

Ubezpieczenie dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz podmiotów instytucjonalnych Biznes Pakiet zostało wyróżnione Brązowym Godłem QI w programie Najwyższa jakość Quality International 2018.

 

Produkt Najwyższej Jakości

 

Produkt przygotowany przez Balcia Insurance SE i dystrybuowany przez pośredników Reso Europa Service został wyróżniony w kategorii QI PRODUCT- Produkt Najwyższej Jakości. Na temat tego wyróżnienia wypowiedział się Artur Stępień, dyrektor Balcia Insurance SE Odział w Polsce:

 

„Brązowe Godło QI to pierwsza nagroda, którą otrzymał nasz produkt. Biznes Pakiet pojawił się w ofercie Balcia niemal 3 lata temu i od tego momentu stale odnotowuje świetną dynamikę sprzedaży. Ta nagroda jest zwieńczeniem pracy wielu pracowników oraz naszej ośmiotysięcznej sieci pośredników ubezpieczeniowych. Na tle rynku nasz produkt wyróżnia się elastycznością i szerokim zakresem ubezpieczenia za relatywnie niską cenę. Potrafi także zaspokoić potrzeby ubezpieczeniowe najbardziej wymagających klientów, a ta nagroda jest tego potwierdzeniem”.

 

Czym charakteryzuje się produkt Biznes Pakiet?

 

Cechą charakterystyczną tego ubezpieczenia jest jego elastyczność. Oznacza to, że można dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Przygotowując ofertę, uwzględnia się rzeczywiste potrzeby klienta. Nie ma tutaj sztywnego trzymania się warunków. Ubezpieczyciel daje również możliwość zniesienia franszyz we wszystkich ryzykach.

 

Powstanie produktu to efekt głębokiej analizy rynku i potrzeb docelowego klienta. Biznes Pakiet jest rozbudowany o różne ryzyka i klauzule dodatkowe. Pakiet jest również punktem wyjścia do opracowania indywidualnych programów dla klientów z różnych branż.

 

Źródło: RESO