15.06 2018

Rabat w wysokości 20% jest dostępny dla każdego kibica, który zdecyduje się na zakup „Aegon Travel – Pomoc w Podróży”. Ubezpieczenie turystyczne  przygotowane zostało przez Europ Assistance Polska. Towarzystwo oferuje trzy warianty ochrony: Standard, Komfort i Premium.

 

Wsparcie w trzech wariantach

 

Ubezpieczenie turystyczne „Aegon Travel – Pomoc w Podróży” przygotowane zostało przez Europ Assistance Polska. TU oferuje trzy warianty ochrony: Standard, Komfort i Premium. Ubezpieczenie zapewnia wsparcie w sytuacji nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku podczas podróży zagranicznej oraz pakiet assistance, NNW i OC. Co ważne – w ramach każdego z  wybranych wariantów, ubezpieczony otrzymuje organizację i pokrycie kosztów leczenia (badania i zabiegi ambulatoryjne, wizytę lekarską, zakup leków, leczenie szpitalne, transport medyczny, transport ubezpieczonego do Polski lub kraju rezydencji i transport zwłok). Kibice mogą też liczyć na pomoc ubezpieczyciela, w razie utraty dokumentów. Każdy ubezpieczony ma zagwarantowane kontynuowanie zaplanowanej podróży, możliwość zorganizowania i pokrycia kosztów wcześniejszego powrotu do Polski, zorganizowanie na terenie kraju kontynuacji leczenia rozpoczętego za granicą, pokrycie kosztów akcji ratowniczej, ubezpieczenie bagażu podróżnego.

 

Wariant Komfort i Premium zapewnia jeszcze szerszą ochronę

 

Nabywając ubezpieczenie w wariantach:  Komfort i Premium, możemy również skorzystać z dodatkowych świadczeń związanych z opóźnieniem podróży czy bagażu i otrzymać zwrot kosztów zakupu artykułów pierwszej potrzeby. Jeżeli spóźnisz się na samolot, uzyskasz pomoc w dotarciu na miejsce rozpoczęcia podróży lub powrotu do miejsca zamieszkania w przypadku połączenia krajowego.  Dodatkowo w wariancie Komfort i Premium przewidziana jest pomoc prawna i pomoc tłumacza,  ubezpieczenie sprzętu sportowego, a także opieka nad pozostawionymi bez opieki zwierzętami domowymi oraz świadczenia pieniężne z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków.

 

Mecze nie tylko na terenie Europy – rozszerz zakres ochrony

 

Jedenaście z dwunastu miejsc, gdzie piłkarze rozegrają mecze, znajduje się w europejskiej części Rosji. Aby na przykład obejrzeć pojedynek Egipt – Urugwaj w Jekaterynburgu, należy pamiętać o wykupieniu ubezpieczenia, które obowiązuje na terenie całego świata.

 

Zamiast wizy karta ID

 

Kibic wybierający się do Rosji na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej musi wyrobić kartę identyfikacyjną Fan ID – jest to dokument zastępujący wizę. Dotychczas Polacy zamówili 16 tys. kart, co plasuje nas na drugim miejscu wśród krajów UE i jedenastym miejscu na świecie.

 

 

Źródło: www.europ-assistance.pl