12.09 2018

Ubezpieczenia komunikacyjne będą dostępne w 400 wybranych oddziałach, a na początku przyszłego miesiąca – już we wszystkich. W pierwszym kwartale przyszłego roku PKO BP umożliwi nabycie ubezpieczenia w aplikacji mobilnej IKO oraz serwisie transakcyjnym iPKO.

 

W ofercie banku znalazły się OC z Zieloną Kartą, Autocasco, NNW oraz assistance pięciu marek

 

Bank umożliwił zakup polis pochodzących od różnych ubezpieczycieli w ramach jednego pakietu i w jednym procesie sprzedażowym. Polisy dostępne są od zakładów ubezpieczeń takich jak: Benefia, Proama, InterRisk, Link 4 i PKO Ubezpieczenia. W październiku pojawią się również oferty od AXA.

 

PKO BP: Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadzamy ubezpieczenia komunikacyjne

 

Jan Emeryk Rościszewski, wiceprezes zarządu PKO BP wyjaśnia: „Zgodnie z przyjętą strategią oraz sukcesem budowanej pod marką PKO Ubezpieczenia oferty bancassurance konsekwentnie rozbudowujemy paletę ubezpieczeń. Chcemy być blisko naszych klientów, dostarczając im wartościowe i kompleksowe rozwiązania, aby w jednym miejscu, wygodnie, mogli załatwić wszystkie swoje sprawy finansowe. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, wprowadzamy ubezpieczenia komunikacyjne, które są najczęściej kupowanymi ubezpieczeniami majątkowymi w Polsce. Myślę, że nasi klienci docenią szybkość, z jaką będą mogli uzyskać polisy kompleksowo zabezpieczające przed ryzykami związanymi w użytkowaniem samochodu. Proces podejmowania decyzji zatwierdzającej wniosek o zakup wybranej opcji ubezpieczenia maksymalnie uprościliśmy”.

 

Każda z polis w ofercie banku (poza OC) jest dostępna w trzech wariantach

 

Po wyborze opcji przez klienta składka jest obliczana w kilka minut. Bank umożliwia zakup polisy nawet z 6-miesięcznym wyprzedzeniem. Polisy dla zmotoryzowanych są kolejnym elementem oferty ubezpieczeń PKO Banku Polskiego niezwiązanym bezpośrednio z produktami bankowymi.

 

Źródło: www.gazeta.pl www.pkobp.pl